Каменец-Подольский Street Tuner Club 402

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Каменец-Подольский Street Tuner Club 402 » Street Tuner Club 402 » Встречи клуба


Встречи клуба

Сообщений 1 страница 30 из 30

1

О встречах клуба можно узнать в этом разделе.

0

2

Вчера Валеру видел, говорил что на след. неделе в Черновцах ралли. Есть предложение поехать, не далеко ведь  :) . Нужно Влада нарисовать, а то пропал где-то...

0

3

Всем привет! Как продвижение автотюнинга и автоспорта в земляков?

0

4

Привет земляки :)

Продвижение нормально, вот скоро клуб официально регестрировать будем, так что пока дел по ухи :)

0

5

як ви реєструєтися?на приватного підприємця,як громадська неприбуткова організація?

0

6

Як неприбуткова молодіжно-спортивна організація.

0

7

Ivan_L написал(а):

Як неприбуткова молодіжно-спортивна організація.

але ви зможите приймати спонсорську допомогу...

0

8

Да, можемо. Неприбуткова це в смислі що ми(організатори і члени клубу) не маємо з цього матеріального зиску.

0

9

А Ви хочете нам допомогти  :)  чи свій клуб зареєструвати?

0

10

Ivan_L написал(а):

На след. неделе в Черновцах ралли. Есть предложение поехать, не далеко ведь.

Ралли или Крос?! Так как раллийный сезон давно уже закончен...

0

11

Malekula написал(а):

Ралли или Крос?! Так как раллийный сезон давно уже закончен...

Ну это как посмотреть :) сообщение я когда писал? Дата то - 2007-08-20 12:56:36
Не заметил?

До Нового Года пока не планируем ничего, а там.......

0

12

Ivan_L написал(а):

Ну это как посмотреть  сообщение я когда писал? Дата то - 2007-08-20 12:56:36
Не заметил?
До Нового Года пока не планируем ничего, а там.......

Не заметил просто... Я думал клуб только начал свою роботу!
Но на етом етапе я был 1 и 2 день...
Как там красиво, словами не описать!
Но в конце 2 дня, такой дождь начался, какраз на последнем проезде, что просто...  :D
Вот фото:

Отредактировано Malekula (2007-11-29 15:56:21)

0

13

Да, клуб создан недавно... Нужно еще регистрацию в "органах влади" пройти.
У тебя машина какая? К нам не хочешь в клуб?

А фотки прикольные...только вот машин тока одна фотка :) Друзья тоже ездили, фотки есть и видео.
Кстати есть клубный СД с видео о первом драге.

0

14

Ivan_L написал(а):

Нужно еще регистрацию в "органах влади" пройти.

А куда вы денетесь  :D, пройдете... ;)

Ivan_L написал(а):

К нам не хочешь в клуб?

А как попасть?! Я думал что только заригистрировался здесь и ты уже в клубе... :rolleyes:

Ivan_L написал(а):

У тебя машина какая?

Ну если присмотрется на профиль, то мне только 17  :D  Но всей душой люблю авто спорт! А пока есть только брата Субарка, на авке стоит, нужно права получить надо и тогда буду что-то с автомобилем решать!  :cool:

0

15

Malekula написал(а):

А как попасть?! Я думал что только заригистрировался здесь и ты уже в клубе...

Ха! Ну это ж форум... А Клуб есть Клуб... Не боись, возьмём!

А где говоришь субарик брата стоит? У нас в городе 2 субарика... вроде...

0

16

Ivan_L написал(а):

Ха! Ну это ж форум... А Клуб есть Клуб... Не боись, возьмём!
А где говоришь субарик брата стоит? У нас в городе 2 субарика... вроде...

Ну на Аватаре её фотка, а мне кажется что Импрез у нас 3, одна Алексея серебристая STI и ещё есть Синий WRX и + Брата, а что есть гдето комнатка под названием "Каменец-Подольский Street Tuner Club 402"  :rolleyes:
Ну вот что бы лучше росмотреть Imprezu, вот фото, ето он в Польше был, и не знаю как он там на автобазар попал, но сбоку стоит Ламбурджини Контач 70г. стоимость 40000$, так что можно её купить...  :D

0

17

АГА! Знаем-знаем :) ...
Типа под ралийную STi-шку сделана. Прикольно...
Да, верно, есть 3 субы: эта что брата, потом синия WRX Сашина, а вот серая - думал проездом... А єто чья серебристая? Он вроде ее как ударил, да?

0

18

По поводу :

Malekula написал(а):

А что есть гдето комнатка под названием "Каменец-Подольский Street Tuner Club 402"

В смысле? Помещение наше или как?

0

19

Ivan_L написал(а):

смысле? Помещение наше или как?

Ну да, есть ли помищение?!

Ivan_L написал(а):

а вот серая - думал проездом... А єто чья серебристая?

Нет не проездом, она Алексея, он когда то ещё на таврии на ралли участвовал до 2006 года, там с ПАК связано... 

Ivan_L написал(а):

Он вроде ее как ударил, да?

Да купил помоему её в Хмельницком, поездил около недели потом ударил ... небыло его так около месеця, теперь опять есть зделал, звук конечно у неё, Ух...  ^_^
Вот его фото:

Отредактировано Malekula (2007-11-29 17:14:28)

0

20

Помещение еще нет, но будет, над этим работаем...
А субарик да, звучит красиво.

0

21

Ivan_L написал(а):

А фотки прикольные...только вот машин тока одна фотка

Просто фоткал телефоном... а мёртвые автомобили, как то не очень) А если бы их фоткал в движении, то не было б на что смотреть...  :D

Ivan_L написал(а):

Помещение еще нет, но будет, над этим работаем...

То как же попасть в клуб?!  :rolleyes:

Отредактировано Malekula (2007-11-29 20:19:02)

0

22

Привіт "тюнерам"...!!! приймаєте в КЛУБ земляка....!!!!!!! трохи вмію їздити...  трошки тюнити... хто бачив машинку - поважають або заздрять... маю бажаня стати членом Вашого клубу....
+380979686525
ar4i777@datasvit.km.ua
ICQ 422271003
RESPECT і УВАЖУХА тим хто "тюнить" свої машинки...

0

23

ar4i написал(а):

Привіт! А шо там за машинка така серйозна? Покажи.
А ти що, з Хмельницького?

0

24

Всім привіт!!! вибачайте, що давно не заходив - проблеми були з і-нетом....  я бачу зацікавилися моєю машинкою... певно трохи перегнув палку коли писав: "хто бачив машинку - поважають або заздрять...",
але авто не погане... мені подобається...
опис моєї "дванадцятки":
Зовнішній тюнінг: тонування 5-клас затемнення, вітровики Heko, насадка на "глушак" ("нержавійка"), протитуманки (оригінал), решітка радіатора з сіткою (в покрасці...), в плані сітка в бампер... (вважаю, що тачка спочатку повинна «нормально» їздити, а потім виглядати…).
Внутрішній тюнінг: бортовий комп”ютер Gama 212, накидка на кермо із чорної перфорованої шкіри, шкіряна ручка "ручніка", змінена наклейка щитка приборів...
Тюнінг підвіски: верхня «розпорка стаканів», нижня «розпарка ричагів», задній стабілізатор, підсилювач щита перелка (на рульову рейку), розвал передніх коліс -45', сходження -8', кастер +1,32 градуса
Тюнінг двигуна ВАЗ 21124: літо – фільтр нульового опору, зима – стандарт, чіп-тюнінг
Колеса: стандартні литі диски, літня гума – «Росава» БЦ -24 (не встиг з”їздити), зимова гума – Gislaved Soft Frost 2.
Автозвук: CD-ресівер – Pioneer DEH-P5900MP, 2-х компонентний фронт Hertz DSK-165, тилова підзвучка  Alpine SPE 13 C2, підсилювач 4-х канадьний Ultimate Т2-2450,  працює 2-ма каналами на фронт, 2-ма іншими в «мості» на саб… Pionner, не пам”ятаю моделі потрібно знімати саб (інструкції під рукою не має), но гупає так, що сидіння попихає…), кабелі Oris та Mystery… поки що додатково зроблено віброізоляцію передніх дверей, корпус саба саморобний - фазоінвертрний, порядка 100 літрів (але займає з пів багажника… якісно…).
Додаткове обладнання: сигналізація Sheriff… (двохстороння + ц/з + дистанційне відкриття багажника), «антикор», підкрилки, мастило ХАДО (синтетика ДВЗ+КПП)…  правда планую перейти на LIQUI MOLY...  можливо ще щось забув….
Розгінна динаміка на рівні 2-х літрового BMW…
КРИТИКУЙТЕ...!!!!

0

25

В п'ятницю з Владом і Костіком(Шпіля) їздили в Чернівці за палаткою... Купили, прікольна. Тепер мона клубом на шашлички поїхати :)
Зара в планах "тюнінг" палатки - фотки скину як готова буде.

0

26

Розказуйте щото був за драг минулої Суботи та Неділі біля Електроного, може хтось приймав участь.... Када буде опять :writing:

0

27

vet написал(а):

Розказуйте щото був за драг минулої Суботи та Неділі біля Електроного, може хтось приймав участь.... Када буде опять...

То не ми організовували... то видно так ребята катались. Сам не в курсі якшо чесно, но кажут там не було ділення по класам, так, з ким став з тим поїхав...

0

28

Дякую за інфу. Це мні таксист розказував, типу там кожних вихідних організовують драг, кожен бажаючий може прийняти участь тільки потрібно внести 20 грн. і обираєш любого суперника, головне щоб він погодився :D  А коли буде щось цікаве? Може під час фестивалю Технопарк? :question:

0

29

мёртвый сайт)))

0

30

УВАГА!!!!!!
Тікишо бачив Влада, казав що в неділю 25.01.2009 на мотобольному стадіоні будуть якісь виступи чи навчання по їзді зимою(він сам не знає які, так чутки по місту ходять...),так що кому цікаво, пишіть мені в аську або на форумі.
Зустрінемось поговоримо про клуб.

0


Вы здесь » Каменец-Подольский Street Tuner Club 402 » Street Tuner Club 402 » Встречи клуба